Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg GHHC Groningen - Dames 1 2020-2021.jpeg Strafcorner-header.jpg Teamfoto GHHC H1 2020 2021 header.jpg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Overig
Funkey 5 - Groningen Funkey 5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Funkey 5 - Groningen Funkey 5
09:00
Uit
JF4 - Groningen JF5
09:00
Uit
JF5 - Groningen JF4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF10 - Groningen MF8
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF7 - Groningen MF9
09:00
Uit
MF8 - Groningen MF10
09:00
Uit
MF9 - Groningen MF7
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - Groningen MF9
09:20
Uit
MF9 - Groningen MF6
09:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - Groningen MF7
09:40
Uit
MF7 - Groningen MF6
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA5 - Groningen MB6
13:00
Thuis
Fluiten: Kiki Slangen en Henk van der Weide
MA4 - Groningen MB3
14:45
Uit
Meisjes B
MB4 - Groningen MC4
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB4 - Groningen JC3
11:35
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB6 - Groningen MA5
13:00
Uit
MB7 - Groningen MB8
13:00
Uit
MB8 - Groningen MB7
13:00
Thuis
Fluiten: Ayunda Oosting en Luca Thunnissen
MB3 - Groningen MA4
14:45
Thuis
Fluiten: Ids Jansen en Kari-Anne Swart
Meisjes C
MC4 - Groningen MB4
11:00
Uit
MC3 - Groningen MC6
11:15
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC6 - Groningen MC3
11:15
Uit
MC4 - Groningen JC3
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
MD3 - Groningen JD3
13:00
Thuis
Fluiten: MB4
MD4 - Groningen MD6
13:00
Thuis
Fluiten: Veerle Giezen en Odile Dubbeldam
MD6 - Groningen MD4
13:00
Uit
MD3 - Groningen MD5
13:35
Thuis
Fluiten: MB4
MD5 - Groningen MD3
13:35
Uit
MD5 - Groningen JD3
14:10
Thuis
Fluiten: MB4
Meisjes E
M6E3 - Groningen M6E4
09:00
Uit
M6E4 - Groningen M6E3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E1 - Groningen M6E2
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - Groningen M6E1
10:00
Uit
M8E4 - Groningen J8E3
10:30
Uit
M8E3 - Groningen J8E2
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Groningen M8E3
11:30
Uit
M8E3 - Groningen M8E2
11:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Groningen J8E2
12:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Groningen MF3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Groningen MF4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Groningen MF1
09:00
Uit
MF4 - Groningen MF2
09:00
Uit
MF5 - Groningen JF3
09:45
Uit
Jongens C
JC3 - Groningen MB4
11:35
Uit
JC3 - Groningen MC4
12:10
Uit
Jongens D
JD3 - Groningen MD3
13:00
Uit
JD3 - Groningen MD5
14:10
Uit
Jongens E
J6E1 - Groningen J6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Groningen J6E1
09:00
Uit
J8E3 - Groningen M8E4
10:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Groningen M8E3
11:00
Uit
J8E2 - Groningen M8E2
12:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Groningen JF2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Groningen JF1
09:00
Uit
JF3 - Groningen MF5
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop