Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg GHHC Groningen - Dames 1 2020-2021.jpeg Strafcorner-header.jpg Teamfoto GHHC H1 2020 2021 header.jpg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Overig
JF4 - Oefenwedstrijd MF10
09:00
Uit
MF10 - Oefenwedstrijd JF4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - Oefenwedstrijd MF7
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF7 - Oefenwedstrijd MF6
09:00
Uit
MF8 - Oefenwedstrijd MF9
09:00
Uit
MF9 - Oefenwedstrijd MF8
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF5 - Oefenwedstrijd MF6
09:20
Uit
MF6 - Oefenwedstrijd JF5
09:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF5 - Oefenwedstrijd MF7
09:40
Uit
MF7 - Oefenwedstrijd JF5
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA4 - Oefenwedstrijd MB5
13:45
Uit
MA5 - Oefenwedstrijd MB6
15:45
Uit
MA2 - Oefenwedstrijd MA3
17:00
Thuis
Fluiten: Wouter Kalk
MA3 - Oefenwedstrijd MA2
17:00
Uit
Meisjes B
MB7 - Oefenwedstrijd MB8
12:00
Thuis
Fluiten: Jan van Diepen en Daan van Voorst
MB8 - Oefenwedstrijd MB7
12:00
Uit
MB5 - Oefenwedstrijd MA4
13:45
Thuis
Fluiten: CS+
MB2 - Oefenwedstrijd JB2
15:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB2 - Oefenwedstrijd JB2
15:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB3 - Oefenwedstrijd MB4
15:30
Thuis
Fluiten: Leonoor Petzinger en Karlijn Pasman
MB4 - Oefenwedstrijd MB3
15:30
Uit
MB6 - Oefenwedstrijd MA5
15:45
Thuis
Fluiten: FlorisJan de Boer en Nick van der Eijk
Meisjes C
MC2 - Oefenwedstrijd JC2
14:00
Uit
MC3 - Oefenwedstrijd MC4
17:15
Thuis
Fluiten: Dunya John en Monique Deisz
MC4 - Oefenwedstrijd MC3
17:15
Uit
MC5 - Oefenwedstrijd MC6
17:15
Thuis
Fluiten: Melanie Bergsma en Karlijn Hofste
MC6 - Oefenwedstrijd MC5
17:15
Uit
Meisjes D
MD6 - Oefenwedstrijd J8E1
10:15
Thuis
Fluiten: MB8
MD5 - Oefenwedstrijd JD3
10:30
Thuis
Fluiten: Julia Blaauw en Juul de Lange
MD2 - Oefenwedstrijd JD2
12:15
Uit
MD3 - Oefenwedstrijd MD4
12:15
Thuis
Fluiten: Fleur Sterk en Mare Lichtenbelt
MD4 - Oefenwedstrijd MD3
12:15
Uit
Meisjes E
M6E2 - Oefenwedstrijd M6E3
09:00
Uit
M6E3 - Oefenwedstrijd M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E4 - Oefenwedstrijd J6E2
09:00
Uit
M8E1 - Oefenwedstrijd J8E3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Oefenwedstrijd J8E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Oefenwedstrijd M8E4
09:00
Uit
M8E4 - Oefenwedstrijd M8E3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E1 - Oefenwedstrijd M6E5
09:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E5 - Oefenwedstrijd M6E1
09:25
Uit
M6E1 - Oefenwedstrijd J6E1
09:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E5 - Oefenwedstrijd J6E1
09:50
Uit
Meisjes F
MF1 - Oefenwedstrijd MF4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Oefenwedstrijd JF2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Oefenwedstrijd MF5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF4 - Oefenwedstrijd MF1
09:00
Uit
MF5 - Oefenwedstrijd MF3
09:00
Uit
Jongens A
JA2 - Oefenwedstrijd JA3
14:00
Thuis
Fluiten: CS+
JA3 - Oefenwedstrijd JA2
14:00
Uit
Jongens B
JB2 - Oefenwedstrijd MB2
15:00
Uit
JB2 - Oefenwedstrijd MB2
15:15
Uit
JB3 - Oefenwedstrijd JC3
15:45
Thuis
Fluiten: Niels Maring en Tijmen Ezinga
Jongens C
JC2 - Oefenwedstrijd MC2
14:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JC3 - Oefenwedstrijd JB3
15:45
Uit
Jongens D
JD3 - Oefenwedstrijd MD5
10:30
Uit
JD2 - Oefenwedstrijd MD2
12:15
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens E
J6E1 - Oefenwedstrijd M6E5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Oefenwedstrijd M6E4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Oefenwedstrijd M8E2
09:00
Uit
J8E3 - Oefenwedstrijd M8E1
09:00
Uit
J6E1 - Oefenwedstrijd M6E1
09:50
Uit
J8E1 - Oefenwedstrijd MD6
10:15
Uit
Jongens F
JF1 - Oefenwedstrijd JF3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Oefenwedstrijd MF2
09:00
Uit
JF3 - Oefenwedstrijd JF1
09:00
Uit
G-Hockey
G-hockey - Bemmel G1
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop