20230911 Dames 1 HC Groningen seizoen 2023-2024 origineel logo's 2.png 2B9A0233.jpg 2B9A0252.jpg 2B9A0302.jpg 2B9A0322.jpg 2B9A0347.jpg 2B9A0355.jpg A16Q0024.jpg A16Q0123.jpg A16Q0148.jpg A16Q0256.jpg A16Q0270.jpg A16Q0287.jpg A16Q9819.jpg A16Q9839.jpg A16Q9851.jpg A16Q9901.jpg A16Q9911.jpg A16Q9927.jpg A16Q9960.jpg A16Q9968.jpg A16Q9981.jpg A16Q9991.jpg Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg IMG_0786.jpg Strafcorner-header.jpg
 

Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Inge Feenstra
Aanvoerder Sabine Hoexum
Manager Inge Feenstra
Manager Sabine Hoexum
Manager Nadine Vrins
Trainer Wietske van Elsdingen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Quick Stick D30-1 19 57 19 0 0
2 Daring D30-1 19 39 13 0 6
3 Groningen D30-1 19 39 12 3 4
4 GHBS D30-2 19 31 10 1 8
5 Hoogeveen D30-1 19 31 10 1 8
6 HVA D30-1 19 29 9 2 8
7 Sneek D30-1 19 23 7 2 10
8 Roden D30-1 19 22 7 1 11
9 Groningen D30-2 19 14 4 2 13
10 GHBS D30-1 19 9 3 0 16
11 Ommen D30-1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Roden D30-1 Hoogeveen D30-1 (2-5)final
Groningen D30-2 GHBS D30-1 (3-1)final
HVA D30-1 GHBS D30-2 (3-1)final
Daring D30-1 Groningen D30-1 (1-3)final
Quick Stick D30-1 Sneek D30-1 (4-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Sneek D30-1 Groningen D30-2 (5-2)final
Hoogeveen D30-1 Daring D30-1 (1-0)final
GHBS D30-2 Roden D30-1 (5-0)final
GHBS D30-1 HVA D30-1 (1-2)final
Groningen D30-1 Quick Stick D30-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Roden D30-1 GHBS D30-1 (3-1)final
HVA D30-1 Sneek D30-1 (1-3)final
Hoogeveen D30-1 Groningen D30-1 (1-3)final
Groningen D30-2 Quick Stick D30-1 (0-4)scheduled
Daring D30-1 GHBS D30-2 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
GHBS D30-2 Hoogeveen D30-1 (1-2)final
Sneek D30-1 Roden D30-1 (1-0)final
Quick Stick D30-1 HVA D30-1 (4-1)final
GHBS D30-1 Daring D30-1 (0-2)final
Groningen D30-1 Groningen D30-2 (6-1)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Groningen D30-1 GHBS D30-2 (1-2)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Daring D30-1 Sneek D30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Roden D30-1 Quick Stick D30-1 (0-2)scheduled
HVA D30-1 Groningen D30-2 (1-3)final
Hoogeveen D30-1 GHBS D30-1 (4-0)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Sneek D30-1 Hoogeveen D30-1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
GHBS D30-1 GHBS D30-2 (1-3)final
Groningen D30-2 Roden D30-1 (1-2)final
Quick Stick D30-1 Daring D30-1 (3-0)final
Groningen D30-1 HVA D30-1 (1-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GHBS D30-1 Groningen D30-1 (0-5)final
Roden D30-1 HVA D30-1 (0-4)final
GHBS D30-2 Sneek D30-1 (2-2)final
Hoogeveen D30-1 Quick Stick D30-1 (0-2)final
Daring D30-1 Groningen D30-2 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HVA D30-1 Daring D30-1 (3-0)final
Roden D30-1 Groningen D30-1 (0-2)final
Sneek D30-1 GHBS D30-1 (4-0)final
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023
Quick Stick D30-1 GHBS D30-2 (3-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
GHBS D30-2 Groningen D30-2 (3-0)final
GHBS D30-1 Quick Stick D30-1 (0-4)final
Groningen D30-1 Sneek D30-1 (2-2)final
Daring D30-1 Roden D30-1 (2-1)final
Hoogeveen D30-1 HVA D30-1 (2-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Sneek D30-1 Quick Stick D30-1 (2-7)final
GHBS D30-1 Groningen D30-2 (1-0)final
Groningen D30-1 Daring D30-1 (1-0)final
Hoogeveen D30-1 Roden D30-1 (2-3)final
GHBS D30-2 HVA D30-1 (3-2)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Groningen D30-2 Hoogeveen D30-1 (0-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Roden D30-1 GHBS D30-2 (4-3)final
HVA D30-1 GHBS D30-1 (2-0)final
Daring D30-1 Hoogeveen D30-1 (2-1)final
Ommen D30-1 Groningen D30-1 (0-10)scheduled
Groningen D30-2 Sneek D30-1 (5-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
GHBS D30-2 Daring D30-1 (1-2)final
GHBS D30-1 Roden D30-1 (0-2)final
Sneek D30-1 HVA D30-1 (2-0)final
Quick Stick D30-1 Groningen D30-2 (7-0)final
Hoogeveen D30-1 Ommen D30-1 (4-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Ommen D30-1 GHBS D30-2 (0-16)final
HVA D30-1 Quick Stick D30-1 (1-2)final
Roden D30-1 Sneek D30-1 (2-0)final
Groningen D30-1 Hoogeveen D30-1 (2-0)final
Daring D30-1 GHBS D30-1 (1-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
GHBS D30-1 Ommen D30-1 (5-0)final
Sneek D30-1 Daring D30-1 (0-4)final
Groningen D30-1 GHBS D30-2 (2-3)final
Quick Stick D30-1 Roden D30-1 (2-0)scheduled
Groningen D30-2 HVA D30-1 (0-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Ommen D30-1 Sneek D30-1 (0-7)final
Daring D30-1 Quick Stick D30-1 (0-4)final
Hoogeveen D30-1 GHBS D30-2 (3-2)final
Roden D30-1 Groningen D30-2 (0-0)final
Groningen D30-1 GHBS D30-1 (3-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
GHBS D30-1 Hoogeveen D30-1 (0-1)final
Sneek D30-1 Groningen D30-1 (0-4)final
HVA D30-1 Roden D30-1 (3-1)final
Quick Stick D30-1 Ommen D30-1 (9-0)final
Groningen D30-2 Daring D30-1 (0-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
GHBS D30-2 GHBS D30-1 (8-2)final
Daring D30-1 HVA D30-1 (1-0)final
Quick Stick D30-1 Groningen D30-1 (2-1)final
Ommen D30-1 Groningen D30-2 (0-2)final
WOENSDAG 22 MEI 2024
Hoogeveen D30-1 Sneek D30-1 (4-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
HVA D30-1 Ommen D30-1 (13-0)final
Roden D30-1 Daring D30-1 (1-2)final
Sneek D30-1 GHBS D30-2 (0-3)final
Groningen D30-2 Groningen D30-1 (1-4)final
Quick Stick D30-1 Hoogeveen D30-1 (7-2)scheduled
DINSDAG 28 MEI 2024
GHBS D30-2 Quick Stick D30-1 (0-3)scheduled
WOENSDAG 29 MEI 2024
HVA D30-1 Hoogeveen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Groningen D30-2 GHBS D30-2 (3-4)final
Daring D30-1 Ommen D30-1 (12-0)scheduled
Groningen D30-1 Roden D30-1 (3-0)final
Quick Stick D30-1 GHBS D30-1 (8-0)final
WOENSDAG 5 JUNI 2024
GHBS D30-1 Sneek D30-1 (2-1)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Ommen D30-1 Roden D30-1 (0-4)scheduled
HVA D30-1 Groningen D30-1 (2-2)final
Hoogeveen D30-1 Groningen D30-2 (3-2)final

Hoofdsponsor

Evenementen

September
  • 28 september ALV 



Webshop