20230911 Dames 1 HC Groningen seizoen 2023-2024 origineel logo's 2.png 2B9A0233.jpg 2B9A0252.jpg 2B9A0302.jpg 2B9A0322.jpg 2B9A0347.jpg 2B9A0355.jpg A16Q0024.jpg A16Q0123.jpg A16Q0148.jpg A16Q0256.jpg A16Q0270.jpg A16Q0287.jpg A16Q9819.jpg A16Q9839.jpg A16Q9851.jpg A16Q9901.jpg A16Q9911.jpg A16Q9927.jpg A16Q9960.jpg A16Q9968.jpg A16Q9981.jpg A16Q9991.jpg Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg IMG_0786.jpg Strafcorner-header.jpg
 

Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Arjen de Ruijter
Manager Bart Melis Dankers
Manager Arjen de Ruijter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Quick Stick H30-1 Groningen H30-1 11:00
Hondsrug H30-1 Leeuwarden H30-2 11:00
Roden H30-1 Groningen H30-2 11:00
Westerkwartier H30-1 Meppel H30-1 11:00
HVA H30-2 Dash H30-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Quick Stick H30-1 19 53 17 2 0
2 Dash H30-1 18 43 14 1 3
3 HVA H30-2 19 34 10 4 5
4 Groningen H30-2 19 33 10 3 6
5 Groningen H30-1 19 33 9 6 4
6 Meppel H30-1 19 26 7 5 7
7 Sneek H30-1 20 18 5 3 12
8 Leeuwarden H30-2 18 16 5 1 12
9 Roden H30-1 19 16 4 4 11
10 Hondsrug H30-1 19 15 4 3 12
11 Westerkwartier H30-1 19 8 2 2 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 jun HHC Quick Stick H30-1 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Hondsrug H30-1 Meppel H30-1 (1-2)final
Roden H30-1 Leeuwarden H30-2 (0-2)final
HVA H30-2 Sneek H30-1 (3-2)final
Westerkwartier H30-1 Dash H30-1 (0-8)final
Quick Stick H30-1 Groningen H30-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Dash H30-1 Hondsrug H30-1 (5-2)final
Groningen H30-2 Groningen H30-1 (3-3)final
Leeuwarden H30-2 Quick Stick H30-1 (1-5)final
Sneek H30-1 Westerkwartier H30-1 (4-2)final
Meppel H30-1 Roden H30-1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Groningen H30-1 Leeuwarden H30-2 (2-2)final
Quick Stick H30-1 Meppel H30-1 (2-2)final
Hondsrug H30-1 Sneek H30-1 (1-4)final
Roden H30-1 Dash H30-1 (0-2)final
Westerkwartier H30-1 HVA H30-2 (2-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HVA H30-2 Hondsrug H30-1 (0-0)final
Dash H30-1 Quick Stick H30-1 (1-5)final
Sneek H30-1 Roden H30-1 (6-3)final
Leeuwarden H30-2 Groningen H30-2 (0-2)final
Meppel H30-1 Groningen H30-1 (3-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Quick Stick H30-1 Sneek H30-1 (3-0)final
Hondsrug H30-1 Westerkwartier H30-1 (5-1)final
Groningen H30-2 Meppel H30-1 (2-4)final
Roden H30-1 HVA H30-2 (1-3)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Groningen H30-1 Dash H30-1 (1-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Dash H30-1 Groningen H30-2 (1-0)final
Meppel H30-1 Leeuwarden H30-2 (7-2)final
HVA H30-2 Quick Stick H30-1 (2-3)final
Westerkwartier H30-1 Roden H30-1 (5-1)scheduled
Sneek H30-1 Groningen H30-1 (0-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groningen H30-1 HVA H30-2 (3-2)final
Groningen H30-2 Sneek H30-1 (3-2)final
Hondsrug H30-1 Roden H30-1 (4-1)final
Quick Stick H30-1 Westerkwartier H30-1 (6-0)final
Leeuwarden H30-2 Dash H30-1 (1-10)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HVA H30-2 Groningen H30-2 (0-0)final
Westerkwartier H30-1 Groningen H30-1 (4-4)final
Hondsrug H30-1 Quick Stick H30-1 (0-7)final
Sneek H30-1 Leeuwarden H30-2 (2-3)scheduled
Dash H30-1 Meppel H30-1 (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Groningen H30-2 Westerkwartier H30-1 (5-0)final
Meppel H30-1 Sneek H30-1 (4-1)final
Leeuwarden H30-2 HVA H30-2 (2-6)final
Groningen H30-1 Hondsrug H30-1 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
HVA H30-2 Meppel H30-1 (3-2)final
Roden H30-1 Groningen H30-1 (2-1)final
Westerkwartier H30-1 Leeuwarden H30-2 (1-2)final
Hondsrug H30-1 Groningen H30-2 (0-4)final
Sneek H30-1 Dash H30-1 (2-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Quick Stick H30-1 Roden H30-1 (7-4)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Meppel H30-1 Westerkwartier H30-1 (3-0)final
Groningen H30-1 Quick Stick H30-1 (2-4)final
Leeuwarden H30-2 Hondsrug H30-1 (0-2)final
Dash H30-1 HVA H30-2 (3-3)final
Groningen H30-2 Roden H30-1 (5-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Groningen H30-2 Quick Stick H30-1 (0-2)final
Sneek H30-1 HVA H30-2 (1-3)final
Leeuwarden H30-2 Roden H30-1 (5-1)scheduled
Meppel H30-1 Hondsrug H30-1 (5-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Groningen H30-1 Groningen H30-2 (1-4)final
Quick Stick H30-1 Leeuwarden H30-2 (2-1)scheduled
Hondsrug H30-1 Dash H30-1 (0-2)final
Westerkwartier H30-1 Sneek H30-1 (3-5)final
Roden H30-1 Meppel H30-1 (2-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HVA H30-2 Westerkwartier H30-1 (5-2)final
Sneek H30-1 Hondsrug H30-1 (2-2)final
Dash H30-1 Roden H30-1 (2-0)scheduled
Meppel H30-1 Quick Stick H30-1 (1-1)final
Leeuwarden H30-2 Groningen H30-1 (1-6)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Dash H30-1 Westerkwartier H30-1 (3-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Roden H30-1 Sneek H30-1 (1-1)final
Groningen H30-2 Leeuwarden H30-2 (6-5)final
Hondsrug H30-1 HVA H30-2 (2-1)final
Quick Stick H30-1 Dash H30-1 (1-0)final
Groningen H30-1 Meppel H30-1 (4-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Dash H30-1 Groningen H30-1 (1-6)final
Meppel H30-1 Groningen H30-2 (4-6)final
HVA H30-2 Roden H30-1 (0-0)final
Westerkwartier H30-1 Hondsrug H30-1 (5-0)final
Sneek H30-1 Quick Stick H30-1 (0-9)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Roden H30-1 Westerkwartier H30-1 (2-1)final
Groningen H30-1 Sneek H30-1 (7-2)final
Quick Stick H30-1 HVA H30-2 (5-1)final
Leeuwarden H30-2 Meppel H30-1 (0-3)scheduled
Groningen H30-2 Dash H30-1 (2-3)final
ZONDAG 12 MEI 2024
HVA H30-2 Groningen H30-1 (0-3)final
Westerkwartier H30-1 Quick Stick H30-1 (0-5)final
Sneek H30-1 Groningen H30-2 (0-3)final
Roden H30-1 Hondsrug H30-1 (6-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Groningen H30-2 HVA H30-2 (2-4)final
Quick Stick H30-1 Hondsrug H30-1 (4-2)final
Leeuwarden H30-2 Sneek H30-1 (1-2)final
Meppel H30-1 Dash H30-1 (1-4)final
Groningen H30-1 Westerkwartier H30-1 (3-3)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Westerkwartier H30-1 Groningen H30-2 (2-7)scheduled
Hondsrug H30-1 Groningen H30-1 (1-4)final
Sneek H30-1 Meppel H30-1 (1-1)final
Roden H30-1 Quick Stick H30-1 (0-4)scheduled
HVA H30-2 Leeuwarden H30-2 (4-1)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Groningen H30-1 Roden H30-1 (3-3)scheduled
Dash H30-1 Sneek H30-1 (5-1)final
Meppel H30-1 HVA H30-2 (2-4)final
Groningen H30-2 Hondsrug H30-1 (3-3)final
Leeuwarden H30-2 Westerkwartier H30-1 (4-0)final

Hoofdsponsor

Evenementen

September
  • 28 september ALV 



Webshop