D1 1920-1.jpg ghhc heren 2019-2020 kleingroot (1).jpeg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Aangepast trainingsschema Jeugdteams

Nieuws afbeelding 30-5

Trainingsschema van 2 tot 19 juni 

  • We trainen door tot de zomervakantie (2 juli)
  • Het kan heel goed zijn dat je team op een andere tijd traint, kijk daarom heel goed in onderstaand schema wanneer je kan trainen.
  • We houden ons aan de richtlijnen van het RIVM en alle protocollen die er zijn.
  • Bedenk goed dat het clubhuis en de kleedkamers gesloten zijn. Kom in je trainingskleren, neem een gevulde waterfles mee EN ga vooraf nog even naar het toilet.
  • Na 19 juni komt er weer een nieuw schema. We trainen door tot 2 juli.

Zondag  7, 21 en 28 juni

Technische training voor iedereen tot en met 12 jaar: 9.30 - 10.15 uur

Er zijn GEEN trainingen op zondag 31 mei ( Eerste Pinksterdag), maandag 1 juni (Tweede Pinksterdag) en zondag 14 juni

dinsdag 2 juni:

17.00 trainingsgroep voor MD
18.00 trainingsgroep voor JC
19.00 MA2/3 en MB6
20.00 trainingsgroep voor MA
21.00 senioren 

woensdag 3 juni

13.15 Benjamins
14.00 alle F ( tweedejaars)
15.00 alle 6E jongens en meisjes
16.00 JD3,MD3 en MD5
17.00 JC3 en JC4
18.00 MC5 en MC6
19.00 trainingsgroep voor MC
20.00 MA4 en MA5
21.00 senioren

donderdag 4 juni

16.00 MD4 en MD6
17.00 MB3 en MB5
18.00 MB8 en MB4
19.00 trainingsgroep voor MB
20.00 trainingsgroep voor MB
21.00 senioren

vrijdag 5 juni
16.00 8E jongens en meisjes ( E2,E3,E4,E5)
17.00 trainingsgroep voor JB
18.00 JB3 en JA3
19.00 trainingsgroep voor JA
20.00 senioren

maandag 8 juni

16.00 trainingsgroep voor JD
17.00 MC7 en MC3
18.00 MC4 en MB7
19.00 senioren

dinsdag 9 juni:

16.00 6E jongens
17.00 trainingsgroep voor MD
18.00 trainingsgroep voor JC
19.00 MA2/3 en MB6
20.00 trainingsgroep voor MA
21.00 senioren

woensdag 10 juni

13.15 Benjamins
14.00 alle F ( tweedejaars)
15.00 alle 6E meisjes
16.00 JD3,MD3 en MD5
17.00 JC3 en JC4
18.00 MC5 en MC6
19.00 trainingsgroep voor MC
20.00 MA4 en MA5
21.00 senioren

donderdag 11 juni

16.00 MD4 en MD6
17.00 MB3 en MB5
18.00 MB8 en MB4
19.00 trainingsgroep voor MB
20.00 trainingsgroep voor MB
21.00 senioren

vrijdag 12 juni
16.00 8E jongens en meisjes ( E2,E3,E4,E5)
17.00 trainingsgroep voor JB
18.00 JB3 en JA3
19.00 trainingsgroep voor JA
20.00 senioren

maandag 15 juni

16.00 trainingsgroep voor JD
17.00 MC7 en MC3
18.00 MC4 en MB7
19.00 senioren

dinsdag 16 juni:

16.00 6E jongens
17.00 trainingsgroep voor MD
18.00 trainingsgroep voor JC
19.00 MA2/3 en MB6
20.00 trainingsgroep voor MA
21.00 senioren

woensdag 17 juni

13.15 Benjamins
14.00 alle F (tweedejaars)
15.00 alle 6E meisjes
16.00 JD3,MD3 en MD5
17.00 JC3 en JC4
18.00 MC5 en MC6
19.00 trainingsgroep voor MC
20.00 MA4 en MA5

donderdag 18 juni

16.00 MD4 en MD6
17.00 MB3 en MB5
18.00 MB8 en MB4
19.00 trainingsgroep voor MB
20.00 trainingsgroep voor MB
21.00 senioren 

vrijdag 19 juni

16.00 8E jongens en meisjes ( E2,E3,E4,E5)
17.00 trainingsgroep voor JB
18.00 JB3 en JA3
19.00 trainingsgroep voor JA
20.00 senioren

 

Hoofdsponsor

Evenementen

Helaas zijn ivm het Coronavirus voorlopig alle evenementen afgelast. 



Webshop