Trainingstijden en trainers voor jeugdelftallen in seizoen 2022-2023
22-8Trainingstijden en trainers seizoen 2022-2023
Alle trainingstijden zijn onder voorbehoud, dit heeft te maken met de beschikbaarheid van trainers .
De trainingen voor jeugdteams starten vanaf maandag 29 augustus, tenzij je anders hoort van je trainer !
De technische training op zondag start op zondag 4 september.
De extra training op maandag start maandag 5 september
Keepertraining : maandag 16.00-19.00, verdere info volgt
Technische training: zondag 9.30-10.15
Vrije extra training F, 6E en 8E : maandag 16.00-16.45
Vrije extra training voor B,C,D: maandag 18.00-18.45
Vrije extra training voor MB2, JB2, MC2, JC2, MD2, JD2: maandag 18.00-19.00
JA1; Robert Scholte : maandag19.45, dinsdag 18.00, donderdag18.15
JA2: Maarten Bos: donderdag 18.30-20.00
JB1: Daan de Sevaux: maandag18.30, dinsdag 18.00, vrijdag 18.00
JB2: dinsdag 17.00, woensdag 18.30
JB3: Piet v.Minnen /Maxim Westen : woensdag 18.00
JC1: Robert Jan Schultink, Bram Scholte: maandag 17.15, woensdag 17.00, vrijdag 17.30
JC2: woensdag 17.15 , donderdag 17.30
JC3: Piet v. Minnen /Maxim Westen: woensdag 17.00
JD1: Tim Scholten: maandag 16.00, dinsdag 16.00, donderdag 17.00
JD2: donderdag 16.00 , vrijdag 16.00
JD3: Otto Broerse : woensdag 16.30
MA1: maandag 19.45, dinsdag 18.15, vrijdag 17.30
MA2: Robert Scholte : woensdag 18.30
MA3: Hedwig Bolhuis dinsdag 18.00
MA4: Mirle Harssema : dinsdag 18.00
MA5: Dames 1 dinsdag 19.00
MA6: Dames 1 dinsdag 19.00
MA7: M.Drijftholt en Wietske v.Elsdingen: maandag 19.00 en woensdag 18.30
MB1: Marc Renardel: maandag 18.30, woensdag 18.30, donderdag 18.15
MB2: dinsdag 19.30, donderdag 17.00
MB3: Michiel Meurs: maandag 19.00 en woensdag 18.00
MB4: Jules vd Elsaker : donderdag 18.00
MB5: Mirle Harssema: dinsdag 17.00
MC1:Lex Woldring, Joost v.Kimmenaede: maandag 18.30, dinsdag 17.30, vrijdag 17.30
MC2: woensdag 17.00, donderdag 17.15
MC3: Giada Mariani en Roos v.Kimmenaede: woensdag 17.00
MC4: Milou Berends en Anne Fleur v.Voorst: woensdag 17.00
MC5: Pim Scholte: donderdag 17.00
MC6: Fleur Pasman : vrijdag 18.30
MC7: Annabelle Driessche: vrijdag 18.30
MD1: Canisha v.Duijn , Floks vd Beek: maandag 17.15 , dinsdag17.00 , vrijdag16.00
MD2: dinsdag 16.00, donderdag 16.15,
MD3: Tessa Holtkamp en Elise Kalk : vrijdag 17.30
MD4: Zoƫ Dekker en Elin Jas: vrijdag 17.30
MD5: Helenoor Mobach en Marthe Kiers: vrijdag 17.30
MD6: Julia Valkonet en Feline vd Wetering: vrijdag 17.30